Lekce ve studiu Laskavá jóga

Rozvrh lekcí

Rozvrh lekcí ve studiu je pouze orientační a může se podle okolností měnit. Máme rádi pevný řád, ale víme, že jediným neměnným zákonem je změna. Proto sledujte aktuální informace o lekcích a lektorkách, které je povedou, najdete je zde v rezervačním systému.

7:00–8:15

10:00–11:15

11:30–12:45

15:45–17:00

17:30–18:45

19:15–20:30

Pondělí

Čchi-kung
9:00

Jóga pro začátečníky

Power jóga

Vinyasa jóga

Úterý

Ranní energetizující jóga

Vinyasa jóga

Jóga pro bolavá záda

Čakra jóga

Středa

Power jóga

Vinyasa jóga

Dynamická meditace, tanec

Čtvrtek

Ranní laskavá Vinyasa jóga

Jóga pro začátečníky

Jemná provoněná lekce

Fyzio-jóga

Pátek

Jóga pro bolavá záda

Anti-stres laskavá jóga

Jóga pro začátečníky

Sobota

WORKSHOPY

WORKSHOPY

WORKSHOPY

Neděle

Jemná provoněná lekce

Čakra jóga

Lektorky Laskavé jógy

kacenka laskava joga brno

Katka Volfová

Zakladatelka Laskavé jógy. Propojuji jógu s poznatky z každodenního života. Zaměřuji se na lekce, které pracují s energií, emocemi a myslí. Jak uvnitř, tak vně. Mojí velkou láskou jsou zvířata, příroda, cestování a tanec. Miluji humor, dobré knihy a dynamické meditace.

Ivka lakava joga brno

Ivka Hrnčířová

Sportu a různým sportovním aktivitám se věnuji od mládí. Ať se jednalo o plavání, atletiku, basketbal, lyžování nebo aerobik. Asi tak před devíti roky jsem navštívila první hodinu power jógy. Za sebe mohu říct, že mě tato první hodina a jóga jako taková uchvátila. Před pěti roky jsem vedla svoji první hodinu power jógy z pozice lektora.
Moje moto: Dokud nepochopíme sami sebe, je zbytečné snažit se pochopit někoho jiného.

Peta laskava joga brno

Petra Štěrbáková

JÓGA – začala jsem s ní na podložce a brzy jsem zjistila, že tam to nekončí. Každý den se propojuje s mým životem, s láskou, přírodou, lidmi, zvířaty…, se vším, co mám moc ráda. Na společných lekcích propojíme dech s pohybem, hudbou a vůní přírodních éterických olejů. Komfortně nastavíme, posílíme, uvolníme a provoníme tělo i mysl.

Lucka Pasekova laskava joga brno

Lucka Paseková

Ásany, témata i cesta jógy se často v průběhu času mění. U mě tomu není jinak. Jóga mi vstoupila do života už několikrát. Vždy se pak stáhla, aby se později mohla vrátit jinak, ale vždy v ten pravý čas a v nové podobě. Právě teď je pro mě jóga způsobem, jak vyvažovat, jak hledat a nacházet rovnováhu. Jsem vděčná, že můžu sdílet jógu s ostatními také jako průvodce lekcemi. Pozornost ve svých lekcích věnuji jemnému jinovému i silnému jangovému prvku a propojení mezi nimi. Naše pozornost poputuje nejen k formě, ale především k obsahu.

lucka víznerová laskavá jóga brno

Lucka Víznerová

Pracuju jako fyzioterapeutka a miluju cvičení. Od různých fitnes lekcí jsem se dostala k józe, kterou postupně objevuju a zkoumám. Fascinuje mě, jak je multifunkční. Rozvíjí pohyblivost, sílu, koordinaci těla, pracuje s myslí, emocemi, energií. Pomáhá mi hledat rovnováhu a vnímat, dýchat, zklidňovat i aktivovat, uvědomovat si – sebe, okolí i to, co nás přesahuje. Taková je i moje jóga – někdy více dynamická, silová, jindy klidnější, relaxační. Občas nutí překonat naše možnosti a jindy zůstává ve svém klidném přístavu. Vždy však s respektem vůči sobě.

Masa u budhy

Pavla Máša Macháčková

Když jsem šla poprvé na jógu, netušila jsem, jak široká škála možností pohledu na pohyb, duši i mysl se přede mnou otevírá. Znala jsem pohyb pouze v souvislosti s tancem, který jsem dělala hodně aktivně. Do dnešního dne se do mě tento dojem z jógy dostává, řekla bych, stále hlouběji a myslím, že tato cesta nikdy neskončí. Loni jsem absolvovala vzdělávací program Instruktor jógy. Záměr učit nebyl hnacím motorem pro absolvování školení. Bylo to spíše nasát a přiblížit se co nejrychleji ke všemu, co je s jógou spojené. Lektorství si mě pak našlo samo a jsem za to vděčná.

Martinka Zemanová

A jak jsem se dostala k Čchi-kungu já? Podnikám ve službách. Věnuji se péči o pleť a tělo. Moc mne baví dělat ženy i muže ještě krásnější. Vše je úžasně propojené a pokud člověk není spokojený a šťastný, nemůže zářit. Čchi-kungem kultivujeme naši životní sílu Čchi, odplavíme stres a napětí ve svalech. To, že ve zdravém těle je zdravý duch a naopak, věděli už naši moudří předkové. Čchi-kung je úžasný nástroj pro harmonii naší energie.

Lenka Páleníková

Má touha posílit tělo mě před 6lety přivedla k józe. Už na první lekci jsem pochopila, že tento pohyb by mělo tělo dělat pravidelně a propracovaný systém asán mi najednou dával největší smysl, který je pro tělo zdravý a učinný. To hlavní, co jsem však pochopila až o několik let později bylo, že jóga zejména srovnává, posiluje, ozdravuje a posouvá dál moji mysl, probouzí energii a dává věci uvnitř mě do pohybu. Formuje můj pohled na život, každodenní situace, svět kolem mě a ve mě. Jóga spojila mé tělo s mou myslí, mou mysl s mým srdcem a srdce se světem.

Lekce: co vás čeká

Až k nám půjdete, nezapomeňte si pohodlné oblečení a dobrou náladu. Ve studiu máme k zapůjčení jogamatky i deky na přikrytí, to vše zdarma. Nemusíte si s sebou brát pití, dostanete u nás lahodný čaj i vodu.

Jóga pro začátečníky

Lekce pro seznámení se s jógovou praxí, doporučeno pro začátečníky, mírně pokročilé nebo chronické začátečníky.

Vinyasa jóga

Dynamická jóga pro všechny úrovně pokročilosti.

Power jóga

Silovější hodina pro všechny úrovně pokročilosti, vhodná k posílení svalů, které mají tendenci ochabovat a protažení těch, co se zkracují.

Hatha jóga

Tradiční systém jógy, který pracuje s vyvažováním protikladů na úrovni těla i mysli. Praxe se opírá nejen o ásany podporující pevnost i pružnost, ale i o dechová cvičení (pránájámu) a zklidnění mysli. Hatha je klidná jóga vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.

Čakra jóga

Práce s energií těla na úrovni čaker, těla, emocí, mysli. Závěrečná meditace zaměřená na zklidnění a uvědomění si našeho potenciálu. Vhodné pro všechny úrovně pokročilosti.

Anti-stres laskavá jóga

Páteční jóga pro všechny unavené z pracovního týdne, ale i pro všechny jedince, kteří potřebují více zklidnit svoji mysl, tělo, emoce a zastavit se. Vhodné pro všechny úrovně pokročilosti. Kdokoliv kdo má pocit, že toho je na něj moc v pracovním týdnu, ve škole atd.

Dynamická meditace a tanec

Budeme kombinovat jógovou praxi s Oshovou meditací a tancem živlů. Zajímavá zkušenost k tomu, abychom se dostali blíže k sobě do nitra a k naší živosti a radosti. Vhodná pro všechny úrovně pokročilosti.

Fyzio-jóga

V této lekci budete zaměřovat svoji pozornost na srovnání disbalancí v těle i v mysli. Tak, aby naše tělo správně fungovalo, abychom správně prováděli všechny ásany (pozice) a dokázali je integrovat do našeho běžného života. Lekce pro všechny úrovně pokročilosti. Lekce vedená zkušenou fyzioterapeutkou.

Jóga pro bolavá záda

Tato lekce bude zaměřená na záda a souvislosti s celým pohybovým aparátem. Sedíte, stojíte nebo jednoduše cítíte bolest v zádech, tak si přijďte pohýčkat svoje tělo. Lekce pro všechny úrovně pokročilosti.

Čchi-kung

Potřebujete zklidnit mysl, navnímat své tělo a tzv. „vypnout“ ? Energetického cvičení, které má nesporný vliv jako prevence onemocnění, podporu dlouhověkosti a správné fungování naší energie „čchi“ v těle. Pracujeme na uvědoměním  svého těla, vnímání dechu a zklidnění mysli, což při dnešním stylu života není zcela běžné. 

Jemná provoněná jóga

Jemná provoněná jóga – pomalejší lekce – zklidnění, příjemné protažení a posílení těla propojené s dechem a podtrhnuté vůní éterických olejů.

Obědová lekce

Lekce jógy v době obědové pauzy nebo před obědem, pro správné nastartování metabolismu a protažení těla před další polovinou dne. Pokud máte sedavé zaměstnání a nechcete celý den jen prosedět. Pro všechny úrovně pokročilosti.

Ranní jemná vinyasa

Ranní lekce v rytmu plynutí dechu, pro krásný start do nového dne.

Ranní energetizující jóga

Ranní lekce k úspěšnému startu dne a získání energie z ranní praxe na celý den. Pozdravíme slunce.

Ceník lekcí

Otevřená lekce

75 min

dospělí 150 Kč

student/důchodce/žena na MD 130 Kč

Individuální lekce

60 min

600 Kč

75 min

750 Kč

Permanentka

10 vstupů

1450 Kč

20 vstupů

2800 Kč

Přijímáme multi-sport kartu.
Přijímáme Sodexo ActivePass s doplatkem 30 Kč/lekci.
Zatím není možnost platit platební kartou.

  • 2018 všechna práva vyhrazena – Laskavá jóga Brno